1 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО 2021

1 лютого розпочнеться реєстрація на ЗНО 2021

За інформацією управління освіти, молоді та спорту міської ради із 1 лютого по 5 березня триватиме реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні.

Основна сесія ЗНО проводитиметься з 21 травня по 15 червня 2021 року з дванадцяти навчальних предметів. Кожен зареєстрований учасник ЗНО має право скласти тести не більш як із п’яти предметів.

Результати зовнішнього незалежного оцінювання з чотирьох навчальних предметів зараховуються як результати державної підсумкової атестації (за шкалою 1-12 балів за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів (слухачів, студентів) закладів загальної середньої освіти, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Це: українська мова (усі завдання сертифікаційної роботи) або українська мова і література (субтест «Атестаційні завдання»); математика; історія України (субтест період ХХ – початок ХХІ століття) або іноземна мова – за вибором здобувача освіти; один із навчальних предметів за вибором здобувача освіти.

Учням, які оберуть для проходження ДПА математику та (або) іноземну мову оцінка визначатиметься залежно від рівня, на якому вони цей навчальний предмет вивчали.

На відміну від попередніх років ЗНО проводитиметься з української мови та української мови і літератури.

Таким чином випускники, які завершують у 2021 році здобуття повної загальної середньої освіти та планують вступати до закладів вищої освіти, матимуть можливість самостійно обрати, яку саме роботу виконуватимуть під час ЗНО: або сертифікаційну роботу з української мови, або сертифікаційну роботу з української мови і літератури.

Обов’язковим є зовнішнє незалежне оцінювання з математики для здобувачів освіти, які в 2021 році завершують здобуття повної загальної середньої освіти.

Відповідно до Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти, 2021 року під час вступу до ВНЗ зараховуватимуть результати ЗНО 2018-2021 років.

 

 

Джерело: Олександрійська міська рада

 

Схожі публікації