Абоненти КТМ залишилися без кабельного телебачення і інтернету

Абоненти КТМ залишилися без кабельного телебачення і інтернету

Адміністрація КТМ повідомила, що це цілеспрямоване пошкодження кабелю, щоб залишити місто без кабельного телебачення КТМ, а потім сказати, що КТМ неякісно надає послуги:

«Як ви бачите на фото, магістральний кабель просто перерізаний. Після перебоїв з сигналом, пов’язаних з перенапругою, вочевидь конкуренти вирішили показати абонентам КТМ, як «погано» працює провайдер.

Звертаємося до наших абонентів, зрозумійте ситуацію правильно, іде недобросовісна війна конкурента КТМ. Мережу оперативно відновлює технічна служба, робимо все, аби завдати Вам менше незручностей.»

На даний час тривають аварійно-відновлювальні роботи по вул. Братській. Крім магістрального кабелю КТМ зловмисники порізали мережі Укртелекому, Водафона та Київстару.

Бригади працюють. Сигнал пропав приблизно о 3 годині ночі. На місце викликали поліцію.

Проягом 2019 року мережі КТМ різали вже 10 разів. Ушкодження були різного масштабу. Підозрювати можна або «шукачів» мідного кабелю, або недобросовісних конкурентів . Хоча міді в оптоволоконних кабелях нема. Про це вкотре наголошують всі провайдери і вкотре сподіваються на належну роботу правоохоронців.

КТМ

Схожі публікації