Адвокат зізнався в спробі підкупу працівника поліції

Адвокат зізнався в спробі підкупу працівника поліції

Адвокат з Кіровоградської області намагався «вирішити» з керівником відділу поліції справи своїх підзахисних за хабар в 1500 доларів.

Адвокат намагався «домовитися» з поліцейським. Вироком Ленінського районного суду, адвоката, який намагався підкупити керівника одного з відділів поліції, визнано винним у скоєнні корупційного злочину.

Слідством встановлено, що засуджений, надав поліцейському неправомірну вигоду в сумі 1500 доларів США за вирішення питання про не притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб товариства, інтереси якого він представляв. В ході досудового розслідування адвокат визнав свою провину і уклав з прокурором угоду про визнання винуватості у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України.

За результатами судового розгляду угоди про визнання вини адвокат визнаний винним в інкримінованому злочині і йому призначено покарання у вигляді штрафу. Нагадаємо, засуджений був затриманий співробітниками поліції в березні 2019 роки після надання неправомірної вигоди.

Джерело

Схожі публікації