“АгроВіста” отримала нагороду за “Оновлення флоту”

“АгроВіста” отримала нагороду за “Оновлення флоту”

Холдинг “Агровіста” став лауреатом за підсумками XIV Національного морського рейтингу України за результатами работи водного транспорту у 2020 році.

Урочиста церемонія нагородження відбулася 21 травня, в Одесі.

Лауреати визначалися організаційним комітетом, до складу якого увійшли незалежні експерти морської та річкової галузі, і виключно за об’єктивними показниками роботи.

Нагороди отримали 52 лауреати у 13 номинациях, з-поміж яких «Золота тона», «Золотий контейнер», «Експедитор року», «Людина року», «Оновлення флоту» тощо.

У номінації «Оновлення флоту» було нагороджено холдинг «АгроВіста» за збудовану найбільшу несамохідну баржу “Дніпро-АВ-01” вантажопідйомність 6000 тон, проєкту Д- 6000. Від імені холдингу нагороду отримав керівник Світловодського річкового терміналу та торгівельноі компанії “Гермес Трейдінг” Юрій Скічко.

Активну участь у реалізації проекту брав технічний директор з єксплуатаціі флоту холдингу “АгроВіста” Ігор Заблоцкий.

Холдинг “АгроВіста” реалізує логістичні проекти з розвитку річкової логістики, які сприяють розвантаженню автомобільних доріг та залізниці, використовують переваги екологічного та економічного річкового транспорту, відроджують судноплавство на Дніпрі та вітчизняне суднобудівництво.

Як повідомив Юрій Скічко, баржа була побудована на суднобудівних заводах Ізмаілу “Судосервіс” та “Судоремонт”. Судно виготовлено з вітчизняного металу, вагою 1305 тн, та побудовано у рекордно короткі строки – 7,5 місяців.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації