«Alex modern» здобув перемогу на чемпіонаті «Challenge championship» (Фото) — AlexCity

«Alex modern» здобув перемогу на чемпіонаті «Challenge championship» (Фото)

Вихованці хореографічного колективу «Alex modern», керівник Ольга Цапюк, здобули перемогу у масштабному танцювальному чемпіонаті «Challenge championship», який відбувся у м. Києві.

Діти змагалися у трьох вікових групах:

група 9-14 років у категорії «Juniors jazz modern» отримали — 1 місце з танцем «Внутрішній процес організму» та у категорії «Juniors contemporary» — 3 місце з танцем «Shahmaran».

Солістка молодшої групи Хрієнко Мілана у категорії «Babies jazz modern» нагороджена дипломом за 1 місце з танцем «Метелик» 

Хомецька Валерія змагалася у двох категоріях: «Juniors jazz modern» — 1 місце з хореографічною постановкою «Струна скрипки» та «Juniors contemporary» — 2 місце з хореографічною постановкою «Внутрішня протилежність».

Солістка Целуйко Дар’я нагороджена дипломом за 3 місце у категорії «Kids jazz modern» з хореографічною постановкою «Перевтілення».

Вітаємо колектив та їх керівника з перемогою! Ви молодці! Бажаємо творчого розвитку та успіхів.

 

На изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди стоят и обувь

На изображении может находиться: 11 человек, люди улыбаются, люди на сценеНа изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, часть тела крупным планомНа изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, текст

 

Джерело: Палац Культури Світлопільський

x

Рекомендуємо

Жителів Приютівської ОТГ запрошують взяти участь у фотоконкурсі

До Дня Конституції України та з метою виховання патріотизму, творчого розвитку та зміцнення любові до ...

EnglishRussianUkrainian