AlexCity Exclusive: Олександрійцям пропонують роботу на японському заводі «Фуджікура». ВІДЕО — AlexCity
Воскресенье 16 Июнь 2019

AlexCity Exclusive: Олександрійцям пропонують роботу на японському заводі «Фуджікура». ВІДЕО

Представники ТЗОВ «Фуджікура аутомотів Україна Львів», українського відділення всесвітньовідомої японської компанії «Fujikura», завітали до Олександрійського міськрайонного центру зайнятості в пошуках нових кадрів.

Наразі в Україні працює вже 2 заводи компанії «Фуджікура», що розміщені неподалік Львова. Загальна кількість працівників на них складає близько 3500 тисяч осіб, проте компанія має намір працевлаштувати 5000 співробітників. Наразі підприємству потрібні оператори автоматичних ліній та установок.

Сьогодні, 16 листопада 2017 року, в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості була організована зустріч з представниками ТЗОВ «Фуджікура аутомотів Україна Львів», яку могли відвідати зацікавлені у пошуках роботи олександрійці.

Представники «Фуджікури» розповіли присутнім про умови праці та розпорядок роботи на підприємстві, зазначивши, що працевлаштування на заводі, як і заробітна плата, є офіційними. Японська компанія «Fujikura», що займається виготовленням електрообладнання, телекомунікаційних систем та автомобільних компонентів, почала розгортання виробництва в Україні у 2013 році. Українське відділення компанії виготовляє електричне обладнання для автомобілів світових марок.

x

Рекомендуем

Подготовка к IX Региональному фешн-конкурсу Мисс&Мистер Совершенство 2019. ВИДЕО

Команда информационного портала AlexCity побывала на репетиции IX Регионального фешн-конкурса красоты и моды Мисс&Мистер Совершенство ...