Автомобілістів і дорожників привітали з професійним святом

Автомобілістів і дорожників привітали з професійним святом

Сьогодні, 31 жовтня, своє професійне свято відзначають автомобілісти і дорожники.

Напередодні представників цієї сфери від імені міського голови Сергія Кузьменка привітав його профільний заступник Юрій Шклярук. Він висловив вдячність автомобілістам і дорожникам за важливу, кропітку і нелегку працю.

«Ви робите вагомий внесок у розвиток держави і нашої громади. Від вас залежить комфорт і безпека пасажирів, вчасність здійснення вантажних перевезень. Сьогодні не лише чоловіки, а й чимало жінок за кермом автомобілів, тож варто пам’ятати про гендерну рівність, повагу та рівні права на дорогах», — зазначив заступник міського голови.

Юрій Шклярук також подякував людям, які будують дороги та наголосив на тому, що міська влада і надалі буде тримати курс та активний темп у будівництві надійних, сучасних автошляхів для здійснення якісних перевезень, що, у свою чергу, сприяє розвитку економіки і соціальної сфери.

З нагоди професійного свята Юрій Шклярук побажав присутнім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, успіхів у роботі та зеленого світла на дорогах.

Кращих працівників нагороджено Подяками міського голови. Це водії міського автобусного транспорту, кондуктори, водії і трактористи КП «Теплокомуненерго», КП «СвітлоЦентр», КП «Чисте місто», КП «Зеленгосп», водії міської і районної лікарень, ПП «Олександрійський автобусний парк» та водії управління справами міської ради.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації