Без паніки: на Кiровоградщинi розпочались масштабні антитерористичнi навчання

Без паніки: на Кiровоградщинi розпочались масштабні антитерористичнi навчання

На територiї Знам’янського району 22 вересня розпочато навчальнi тренування силовикiв щодо виявлення умовних диверсантiв.

Про це повiдомляє пресслужба УСБУ областi.

Вiдповiдно до вимог Положення про єдину державну систему запобiгання, реагування i припинення терористичних актiв та мiнiмiзацiї їх наслiдкiв, затвердженого Постановою Кабiнету мiнiстрiв України № 92 вiд 18.06.2016 року, в областi введено рiвень терористичної загрози «ЖОВТИЙ».

Нагадаємо, “ЖОВТИЙ” рiвень загрози – можлива загроза – встановлюється за наявностi достовiрної (пiдтвердженої) iнформацiї про пiдготовку до здiйснення теракту.

Управлiння СБ України в Кiровоградськiй областi звертається до мешканцiв та гостей регiону iз розумiнням поставитись до перевiрок документiв та транспортних засобiв.

Усi дiї правоохоронцiв вiдбуватимуться в рамках Закону України «Про боротьбу з тероризмом» та iнших актiв чинного законодавства.

У разi виявлення пiдозрiлих предметiв чи отримання iнформацiї щодо протиправних дiй невiдомих осiб просимо повiдомляти правоохоронцiв за номерами телефонiв (0522) 36-13-06 або 102.

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації