Безробітніх олександрійців запрошують на роботу до поліції

Безробітніх олександрійців запрошують на роботу до поліції

Днями в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості відбулась презентація ГУ Національної поліції в Кіровоградській області.

Начальник сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських Управління кадрового забезпечення ГУНП В Кіровоградській області по м. Олександрії Іван Ярошенко презентував шукачам роботи вакантні посади поліцейських у Олександрії.

Безробітні дізналися про особливості служби на посадах слідчого та поліцейського сектору реагування патрульної поліції.  Також учасники заходу отримали інформацію про рівень заробітної плати працівників та соціальне забезпечення згідно з чинним законодавством, перспективи кар’єрного росту та професійну підготовку, яка здійснюється за міжнародними стандартами.

Наголошувалося на тому, що всі охочі можуть самостійно подати заяву на участь у конкурсі, відвідавши сайт ГУНП у Кіровоградській  області. Учасники конкурсу повинні пройти певні етапи відбору і мати хорошу фізичну підготовку.

Надана під час заходу інформація була дуже корисною для усвідомлення шукачами роботи важливості серйозного підходу до подальшого пошуку роботи та працевлаштування.

Наприкінці заходу учасники отримали вичерпні відповіді на всі запитання та висловили щиру подяку за організацію заходу, змістовну та доступну розповідь.

І. Ярошенко запросив усіх, хто вирішить стати поліцейським, звертатися до Олександрійського відділу поліції.

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації