Безробіття в Олександрії: на одну вакансію – 12 претендентів

Безробіття в Олександрії: на одну вакансію – 12 претендентів

Станом на 1 квітня на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості населення перебувало 3 тисячі 200 осіб, з яких 63,7 % складали жінки, 31,1 % – молодь віком до 35 років, майже 30 % зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у січні-березні 2021 року перебувало 4,3 тисячі безробітних. За сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 568 осіб, з них 424 зареєстрованих безробітних громадян. 105 осіб пройшли професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості.

Станом на 1 квітня у базі даних Олександрійського міськрайонного центру  зайнятості було 270 вакансій. У середньому на одну вакансію претендувало 12 осіб.  На початку квітня 2,6 тисяч осіб отримували допомогу по безробіттю.

На ринку праці у нашому регіоні затребувані інженери-конструктори,  лікарі-стоматологи, швачки, електромонтери з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрогазозварники, продавці продовольчих та непродовольчих товарів,  водії.

Кіровоградська область – одна із десяти областей України, де у рамках співпраці EU4Skills та Державної служби зайнятості реалізується пілотний проєкт з впровадження інформаційної системи аналізу та прогнозування регіональних ринків праці. Його мета – підвищення ефективності забезпечення галузей економіки кваліфікованими трудовими ресурсами, передусім шляхом більш обґрунтованого формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів.

Проєкт стартував 23 березня 2021 року, а його реалізація триватиме до 30 грудня 2021 року.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації