Біля контейнерного майданчика в Олександрії ведеться чергування

Біля контейнерного майданчика в Олександрії ведеться чергування

У житлово-комунальному секторі є багато проблемних територій. Однією з них є контейнерний майданчик по вул.Захисників України №40, що розташований на межі дворів багатоповерхівок і приватного сектору.

Ситуацію по обслуговуванню даного об’єкта взято під особистий контроль міського голови С.Цапюка.
Жителі приватного сектору не укладають договори на вивезення сміття, а виносять його на чужий майданчик. Також відходи сюди привозять автомобілями у великих пакетах і мішках.

Через таких недобропорядних сусідів досить часто контейнери переповнені, що викликає нарікання від мешканців багатоповерхівок, які сплачують за відповідні послуги.

Лише протягом останнього місяця муніципальна безпека міської ради склала 12 проколів на порушників. За несанкціоноване скидання відходів затримані сплатять максимальні штрафи.

За рішенням зборів жителів майданчик буде переобладнаний контейнерами закритого типу і перенесений у двір багатоповерхівок.

Біля контейнерного майданчика організоване цілодобове чергування. Посилений контроль ведеться у темну пору доби, коли люди намагаються непомітно вивезти сміття.

Муніципальна безпека міської ради звертається до мешканців приватних будинків укладати договори на вивезення відходів та дотримуватись правил благоустрою.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації