Бюджетні заклади  Олександрії будуть працювати в дистанційному режимі

Бюджетні заклади Олександрії будуть працювати в дистанційному режимі

У зв’язку зі значним збільшенням кількості хворих на пневмонію та COVID-19 в Олександрії, 8 жовтня відбулося термінове засідання міської комісії з ТЕБ та НС.

Начальник управління охорони здоров’я Т.Темник доповіла, що сьогодні у стаціонарах перебуває 81 хворий з пневмонією, 5 із яких в реанімації, а також 4 дитини. 76 олександрійців з пневмонією лікуються вдома.

Із 60 тестів на ПЛР, які вчора були відправлені в обласний лабораторний центр, 13 — позитивні.
Загалом в Олександрії нараховується 22 особи, хворих на коронавірус.

В разі збільшення кількості хворих на COVID-19 у ЛОР відділенні підготовано 25 резервних ліжок з під’єднаним киснем для розміщення тяжкохворих.

У зв’язку з недостатністю місць у терапевтичному відділенні, хворих на пневмонію, у яких негативний тест на коронавірус, будуть госпіталізувати до колишньої міської лікарні №3 у Перемозькому мікрорайоні.

Центральна міська лікарня відпрацювала зі шкірно-венерологічним диспансером механізм забору крові у хворих. Ця процедура буде здійснюватися з понеділка.

На комісії було прийнято рішення, що усі працівники бюджетних установ, підпорядкованих Олександрійській міській раді, будуть працювати у віддаленому режимі.

Для оформлення соціальних пільг і допомог звертатися в Центр адміністративних послуг та у соцслужби потреби немає. Громадянам, які отримували субсидії або через комісію як виняток, субсидія буде перерахована автоматично. Для тих, хто має зміни у складі сім’ї, вперше подає документи на субсидію або оформлення інших пільг чи допомог, документи можна надіслати до управління соцзахисту через Укрпошту за адресою: вул. Шевченка, 109; на електронну пошту [email protected] або вкласти у скриньку, що знаходиться біля будівлі управління праці та соціального захисту населення.

Комісія з ТЕБ та НС рекомендувала керівникам установ обласного і державного підпорядкування також перевести своїх працівників на дистанційний режим роботи.

Управлінням економіки, Держпродспоживслужби і Нацполіції доручено посилити контроль за дотриманням карантинних норм і маскового режиму у громадському транспорті, закладах громадського харчування, торгівлі та побутового обслуговування населення.

У медичних закладах заборонені планові медогляди, планові операції та інші оперативні втручання.
Батькам рекомендовано без нагальної потреби не випускати дітей на вулицю.

Начальнику фінансового управління разом з начальником управління охорони здоров’я і головними лікарями доручено виробити механізм оплати праці у розмірі до 300% тим медпрацівникам, які лікують хворих на COVID-19 та пневмонію. Також буде вивчено питання організації харчування медпрацівників, що задіяні у лікуванні хворих на коронавірус.

Детально із протоколом засідання комісії можна ознайомитись за посиланням:
http://olexrada.gov.ua/doc/covid/protocol_18.pdf

 

Джерело: Сучасна Олександрія

Схожі публікації