Благодійники передали обладнання та меблі для потреб Олександрійської громади

Благодійники передали обладнання та меблі для потреб Олександрійської громади

Олександрійська громада отримала вагому допомогу від благодійної організації «Люди в біді». Для закладів соціальної сфери були надані офісні меблі, комп’ютерна техніка, лікувальне та побутове обладнання.

Як повідомляє Олександрійська міська рада, управління соціального захисту населення, служба у справах дітей, міський центр соціальних служб та територіальний центр соціального обслуговування отримали шафи для зберігання документів, стільці, лавки, столи, робочі крісла, ноутбуки, принтери, орбітрек, дошку Євмінова, дарсонваль, пральні та сушильні машини.

Рішенням виконкому від 7 березня матеріально-технічну допомогу розподілили між зазначеними установами. «Отримані речі використають для облаштування зон перебування відвідувачів та працівників, надання послуг, лікування та профілактики підопічних терцентру», — йдеться у повідомленні.

Благодійна організація «Люди в біді» неодноразово допомагала Олександрійській громаді. Зокрема, від початку повномасштабного вторгнення вона надавала вимушеним переселенцям продуктові набори та грошову підтримку.

Схожі публікації