Британська компанія пропонує $ 130. 000 тому, хто погодиться стати обличчям робота

Британська компанія пропонує $ 130. 000 тому, хто погодиться стати обличчям робота

Британська інженерно-виробнича фірма Geomiq звернулася із закликом до людей, хто зацікавлений в тому, щоб стати обличчям робота, повідомляє The Digital Wise.

У компанії уточнюють, що розробкою займаються не вони, а якась анонімна організація, яка звернулася в Geomiq за допомогою. Тому, чиє обличчя в результаті буде використано при створенні робота, заплатять $ 130. 000.

«Організація шукає добре і доброзичливе обличчя, яке буде невід’ємною сутністю робота, коли він піде у виробництво», — пише Geomiq в своєму блозі про експеримент.

Після отримання авторських прав обличчя обраної людини буде відтворено на величезній кількості роботів по всьому світу. У майбутньому ці роботи будуть допомагати літнім людям.

За деякими оцінками, до 2050 року чисельність дорослого населення значно зросте, і роботи, призначені для життя з літніми людьми, поступово стануть нормою.

Крім того, вони будуть задовольняти практичні потреби, реагувати на голосові вказівки і надавати родичам можливості стежити за умовами будинку.

Джерело

Схожі публікації

1 Comment

Avarage Rating:
  • 0 / 10
  • Роман , 04.11.2019 @ 14:50

    Только на гос. пенсию такого робота мало кто сможет себе позволить. Остаётся надеяться, что его подарят или начинать собирать на такую покупку уже с сегодняшнего дня

Коментарі закрито