«Це лише пропозиція» – в ОВА прокоментували можливість впровадження е-квитка у транспорті Кіровоградщини

«Це лише пропозиція» – в ОВА прокоментували можливість впровадження е-квитка у транспорті Кіровоградщини

Учора, 10 січня, в пресслужбі Кіровоградської обласної військової адміністрації повідомили, що відбулося обговорення впровадження е-квитка для пасажирів у всьому громадському транспорті області, передає Точка доступу.

Е-квиток: що нам пропонують
Під час зустрічі українська компанія, яка спеціалізується на системах управління громадським транспортом, пропонувала ідею впровадження е-квитка до реалізації.

За допомогою системи керування громадським транспортом TREK здійснюватиметься контроль та управління в режимі реального часу за парком транспортних засобів та їх роботою на маршрутах. Унікальний комплекс системи оплати проїзду може працювати одночасно як із тарифними сітками, так і з багатьма громадами та адміністраціями різного рівня, – зазначили в ОВА.

Як це працюватиме
Для водіїв
В ОВА зазначили, що окрім обліку пільгових поїздок та різноманітних форм оплати проїзду, цей комплекс може керувати автобусами на маршруті, повідомляючи водію у режимі онлайн про випередження чи відставання від графіка та іншу необхідну для роботи інформацію.

Для пасажирів
Для тих, хто оплачує проїзд

Для населення оплата проїзду виконуватиметься за допомогою транспортної картки, телефону або банківської картки.

Для пільговиків
В адміністрації пояснили, що система передбачатиме умови для пільгових категорій громадян. Так, безкоштовний проїзд пільговиків у громадському транспорті стане можливим лише за наявності персоналізованих соціальних карток “Socium”. Їх видаватимуть завчасно у ЦНАПах.

Коли в області з’явиться е-квиток
Начальник управління транспорту, зв’язку та промисловості, заступник директора департаменту інфраструктури обласної військової адміністрації Володимир Дмитренко повідомив, що наразі невідомо, коли в транспорті області почне працювати система е-квитка.

Це була пропозиція. Це приватне підприємство, яке надає відповідні послуги, і вони просто презентували свої можливості, що вони можуть запропонувати, – зазначив він.

За його словами, далі фахівці проводитимуть відповідні перемовини.

Схожі публікації