Центральній бібліотеці Олександрійської ЦБС 135 років!

Центральній бібліотеці Олександрійської ЦБС 135 років!

День народження бібліотеки – чудова нагода, щоб підбити підсумки минулого, дати оцінку сьогоденню і поринути в майбутнє.

24 січня Центральна бібліотека Олександрійської ЦБС радо приймала гостей з нагоди свого 135-річчя: читачів, колег та студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.

135 років бібліотеці – багато це чи мало?🤫 З чого починала вона своє існування? 🤔Що було цікавого в її житті? 👉🏻За цей час сталося багато змін. З року в рік у цій книгозбірні працювало не одне покоління творчих, енергійних і талановитих бібліотекарів, які зробили свій внесок в історію та розвиток закладу. Але бібліотека незмінно робила головне: залучала людей до знань, вчила їх мислити, читати, мріяти, ставала центром спілкування та інформації. І головне – хто ті самовіддані, скромні, закохані в свою справу професіонали, без яких не було б історії? На ці та інші питання дізналися відповіді присутні під час історично-краєзнавчого екскурсу «Олександрійській громадській бібліотеці –135 років».

На кінець святкової зустрічі викладач Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв Ніна Олексіївна Піскун висловила слова щирої подяки та вітання колективу і бібліотеці, яка виконує високу місію просвітництва та є невід’ємною складовою інформаційного, культурного й освітнього життя громади.

Схожі публікації