Церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Однажды летом 2019». ФОТО/ВІДЕО

Церемонія нагородження переможців фотоконкурсу «Однажды летом 2019». ФОТО/ВІДЕО

6 вересня в ресторані «Спорт-тайм» пройшла церемонія нагородження учасників щорічного фотопроєкту «Однажды летом 2019», організаторами якого виступають школа моделей «Intriga» та інформаційний портал AlexCity.

Журі конкурсу мало непросту задачу — визначити номінантів. Абсолютно всі учасники отримали гідні номінації і були нагороджені Дипломами та подарунками.

В цьому році журі одностайно визначило переможця – гран-прі конкурсу отримала родина Ткаченко, з чим ми їх і вітаємо.

У період конкурсу на AlexCity проводилося онлайн-голосування. За його результатами переможцем стала сім’я Заніздра-Довгаль, яка отримала привітання та спеціальний подарунок від інформаційного порталу.

В номінації Містер і Міс фото Літо 2019 перемогли братик і сестричка Кісєльови, найменшим учасникам були присвоєні номінації Літл та Міні міс фото Літо 2019. Номінації Зе бест фемілі отримали родини Кривушко і Калініченко. Юною Міс фото Літо стала Сніжана Еткало.

За доброю традицією, яка особливо подобається маленьким учасникам, після церемонії нагородження на конкурсантів та гостей чекав святковий фуршет.

Організатори вдячні всім, хто брав участь. З нетерпінням чекатимемо нових зустрічей, які відбудуться зовсім скоро.

Також особлива подяка Ірині Авраменко (Мері Кей), агентству свят «Веселка» і магазину біжутерії «Модниця» за надані заохочувальні призи.

Схожі публікації