Час реагування – 53 хвилини: начальник відділу поліції прозвітував про роботу

Час реагування – 53 хвилини: начальник відділу поліції прозвітував про роботу

Очільник районного відділу поліції Володимир Хвостов прозвітував про роботу правоохоронців Олександрійщини на апаратній нараді, яку провела Ольга Коріненко, голова Олександрійської районної державної адміністрації.

Начальник райвідділу зазначив, що середньодобове навантаження на слідчо-оперативні групи складає 85 завдань на добу. Це один із найвищих показників області. Середній час реагування на події складає 53 хвилини – у зв’язку з тим, що район має велику протяжність територій сільської місцевості, куди швидко дістатися поліцейські підрозділи фізично не можуть.

Взагалі за минулий тиждень резонансних злочинів на території району не зафіксовано. Серед правопорушень переважають крадіжки майна. Очільник місцевого підрозділу поліції також прокоментував «замінування» одного з найбільших навчальних закладів району – Олександрійського колегіуму (такий «жарт» надійшовна електронну адресу школи). Хвостов повідомив про певні напрацювання у цьому напраямку і сказав, що незабаром поліція зможе по ним прозвітувати.

На території району за минулий тиждень скоєно три пограбування. Два з яких розкрито – на території Світловодської громади і особи, що скоїли злочин, встановлені. Про ще одне пограбування — в Олександрії – поки що конкретної інформації для оприлюднення немає. Керівник Олександрійського РВП також повідомив, що 50% співробітників відділу вакциновано від коронавірусу, імунізація триває.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації