Чи добрався коронавірус до Олександрії?

Чи добрався коронавірус до Олександрії?

12 Березня по  Олександрії поповзли чутки, стосовно першого виявленого випадку на коронавірус у місті.

Журналісти порталу Алекс Сіти звернулись за коментарем по данній ситуації, безпосередньо до головного лікаря КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Олександрії» Олександрійської міської ради Дьячука Сергія Степановича. Ось що він розповів:

    • Ви не перші, хто телефонує до мене з цього приводу. Запевняю Вас, що на данний момент в Олександрії не виявлено жодного випадку на короновірусну інфекію COVID-19. Є факти звернення людей до лікарів, але ні у одного з них вірус не виявлено.

За офіційною інформацією МОЗ України, станом на ранок 12 березня в Україні зареєстровано 1 лабораторно підтверджений випадок COVID-19.

Всього з початку 2020 року в Центр громадського здоров’я надійшло 47 повідомлень про підозру на COVID-19 (1 – підтверджений лабораторно, 45 – негативні, коронавірусу немає, 1 – досліджується).

Генеральний директор ВООЗ в своєму брифінгу 11 березня для засобів масової інформації заявив, що за оцінкою ВООЗ спалах COVID-19 у світі охарактеризовано як пандемію.

У зв’язку із поширенням COVID-19 в світі, громадянам України рекомендується тимчасово утриматися від поїздок до країн або окремих територій держав, найбільш уражених вірусом. Зокрема до Іспанії, північних регіонів Італії, Франції, В‘єтнаму, Республіки Корея, Японії, Ірану.

Як раніше повідомляв портал Alex City На Кіровоградщині до 3 квітня призупинено освітній процес

Схожі публікації