Чи можуть олександрійці одружитися у День закоханих?

Чи можуть олександрійці одружитися у День закоханих?

14 лютого закохані пари Кровоградщини зможуть подати заяву про державну реєстрацію шлюбу, зареєструвати шлюб або провести заручини чи ювілей свого весілля (якщо вони заздалегідь призначені на цей день) у відділі ДРАЦСу у Кропивницькому з 8.00 до 20.00. 

Про це повідомляє Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції. Акція відбудеться в рамках традиційного заходу Мінюсту «Кохання поза часом».

А от в Олександрії, на жаль, у Валентинів день розписатися не можна. Олександрійський міськрайонний відділ ДРАЦС та комунальний заклад «Палац урочистих подій» не увійшли до проекту «Кохання поза часом», який проводиться лише в обласних центрах. Не діє у неділю, 14 лютого, і програма «Шлюб за добу». Отже, якщо в олександрійських закоханих є бажання одружитися у День усіх закоханих, мають шанс подати заявку на сайті Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (не пізніше першої половини дня п’ятниці, 12 лютого) і зареєструвати шлюб у Кропивницькому відділі ДРАЦС.

В усі інші дні на олександрійських молодят радо чекають у Палаці урочистих подій на проспекті Соборному,50. До Дня усіх закоханих тут підготували ніжну романтичну фотозону, де бажаючі можуть зробити гарні світлини.

Палац урочистих подій в особі директора Тетяни Шуткіної уповноважений надавати послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу. Послуга коштує 2 тисячі 312 гривень 85 копійок у будні і 2 тисячі 588 гривень 85 копійок у вихідні.

Як і раніше, великою популярністю користується послуга «Шлюб за добу», якою можуть скористатися жителі не лише нашого регіону, а й усієї країни. Її переваги – заявникам не потрібно чекати офіційного одруження впродовж одного місяця й одного дня – це можна зробити вже у день подачі заяви.

 

Джерело: Zametka

Схожі публікації