Чому в Олександрії ніяк не розпочнуть опалювальний сезон

Чому в Олександрії ніяк не розпочнуть опалювальний сезон

29 жовтня, в Олександрії відбулося засідання комісії виконкому на якому розглядали питання щодо початку опвлювального сезону 2020-2021, повідомляє  сайт Олександрійської міськради.

На засідання повідомили, що сьогодні Олександрія та інші міста з централізованим опаленням (Кропивницький та Світловодськ) не можуть розпочати подачу тепла, оскільки не мають дозволу на підключення до газових мереж. Це пов’язано з тим, що згідно з Постановою Кабміну, теплопостачальні підприємства зобов’язані сплачувати 74% коштів до Нафтогаз України, і лише 6% – на транспортування.

Цього недостатньо, аби Олександрія могла своєчасно розрахуватися з установою, яка постачає газ до міста. Відповідно до законодавства, кожного місяця КП «Теплокомуненерго» нараховується 1,5 мільйона гривень за транспортування газу. У зв’язку з цим, у підприємства виникла заборгованість перед облгазом за літній період у розмірі понад 9 мільйонів гривень.

Борг населення за тепло складає близько 58 мільйонів гривень.

Аби отримати дозвіл на постачання газу та вчасно розпочати опалювальний сезон, міська влада планує на найближчій сесії виділити 2 мільйони гривень на підтримку КП «Теплокомуненерго».

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації