Чому відпочинок на літо вигідно планувати зараз?

Чому відпочинок на літо вигідно планувати зараз?

Триває останній місяць осені і зовсім скоро нас очікують приємні клопоти та підготовка до різдвяних і новорічних Свят. А ще саме зараз переважна більшість європейців вже планує свій відпочинок на наступний рік.

Інформаційний портал AlexCity вирішив з’ясувати, чи насправді раннє бронювання є таким вигідним. Ми поспілкувались з олександрійцем Артемом Піддубним, що керує TUI Турагенція в ТЦ METRO (м. Одеса).

«Безперечно, якщо вже зараз замовити тур на квітень-жовтень 2020 року, можна суттєво зекономити – до 40% вартості проживання. І ця цифра цілком реальна», — зазначає Артем.

Ми виділили основні вигоди при ранньому бронюванні турів до Туреччини (на прикладі TUI Турагенція в ТЦ METRO):

— перший внесок 10%,

— можливість оформити тур в розстрочку (ціна фіксується на момент оформлення туру у валюті),

— гарантія мінімальної ціни (зокрема, вартість туру може бути зменшена за проханням про перерахунок. Така послуга платна, коштує 5 €, які необхідно сплатити в момент бронювання туру. Перерахунок ціни можливий тільки 1 раз),

— знижка 15% на екскурсії, індивідуальний трансфер та пакети привілей (наприклад, замовлення квітів, їжі тощо)

— закордонний паспорт в подарунок (якщо на момент бронювання туру Ви не маєте закордонного паспорту, TUI віднімає його вартість — на 13.11.2019 – 682 грн — з вартості туру).

Також Артем розповів, що туристична агенція має низку ексклюзивних договорів з готелями та авіаперевізниками, що робить відпочинок туристів більш комфортним і доступним.

Більше інформації про тури можна отримати за посиланням.

Схожі публікації