Чому змінюється номер черги в графіку відключень – пояснює обленерго

Чому змінюється номер черги в графіку відключень – пояснює обленерго

Кіровоградобленерго роз’яснило причини періодичних змін черг у графіках погодинних відключень електроенергії, які викликають занепокоєння у деяких споживачів, інформує Перша електронна газета.

«Такі зміни відбуваються під час масових ремонтних робіт. Щороку, з квітня наші працівники готують мережі до осінньо-зимового періоду. Влітку таких робіт найбільше», – повідомляють у компанії.

Зміни черг пов’язані з необхідністю перемикання споживачів на резервні лінії електропередач під час ремонтних робіт на основних лініях. Ці резервні лінії зазвичай належать до інших черг, що і призводить до змін у графіках відключень для окремих споживачів.

«Нагадаємо, що ремонтні роботи відбувались щороку. Наші спеціалісти виконували їх так, щоб це не відчувала більшість користувачів. Однак введення в дію графіків погодинних відключень впливає на енергопостачання і тепер такі відключення відчуває більшість користувачів», – пояснюють у Кіровоградобленерго.

Компанія запевняє, що актуальна інформація про чергу для кожної адреси завжди доступна на офіційному сайті Кіровоградобленерго.

«Перепрошуємо за незручності, але підготовка до осінньо-зимового періоду вкрай важлива, від неї залежить надійність електропостачання та якість послуг ПрАТ «Кіровоградобленерго», – підсумовують у компанії.

Схожі публікації