Цікаве захоплення Валентини Федорової із Добронадіївки

Цікаве захоплення Валентини Федорової із Добронадіївки

Карантин – не привід для того, щоб тільки лежати на дивані та переглядати новини в інтернеті чи дивитися телепередачі, а це й можливість зробити щось власноруч, зайнятися улюбленим хобі.

Цікавим постом у Фейсбуці поділилася Валентина Федорова із Добронадіївки: «У хвилини дозвілля займаюся плетінням гачком і спицями. Це килимки для домашнього вжитку». І додала фото своїх робіт. І ось на ранок публікацію переглянули понад 100 читачів і опублікували 40 коментарів, де висловлювали своє захоплення роботами майстрині. Були й охочі придбати гарненькі, різнокольорові килимки.

58-річна Валентина Іванівна Федорова – вчитель української мови Добронадіївської школи. Захоплюється плетінням гачком і спицями уже довгі роки. Каже, що передалося це ремесло їй із сестрою Тетяною від бабусь і матусі. Тож завжди у вільний час бралася за улюблене хобі. Та нещодавно віддала перевагу плетінню різнобарвних килимків. Саме за цією справою засиджувалася зимовими вечорами, і ось тепер під час карантину продовжує це робити.

Для роботи застосовує різноманітні речі, що вже не використовуються у вжитку. Здебільшого це соковито кольорові і натуральні речі, то й килимки виходять яскраві та приємні на дотик. Спочатку розрізає їх на вузькі стрічки, змотує у клубочки і бере у руки гачок… Так проходить коло за колом. Ось і виходять такі симпатичні килимки, які потім дарує друзям і знайомим. Трапляється, що виготовляє їх і на замовлення. Скільки сплела килимків вже й не пригадає.

Ця справа до душі нашій співрозмовниці, її роботи подобаються людям. Для багатьох це приємний спогад зі свого дитинства, коли бабусі прикрашали оселі тканими доріжками та плетеними килимками.

 

Джерело: AlexTime

 

 

Схожі публікації