Денис Шмигаль закликав місцеву владу посилювати карантин

Денис Шмигаль закликав місцеву владу посилювати карантин

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль закликав місцеві влади посилювати на своїй території карантин. Він нагадав, що вони мають повноваження самостійно ухвалювати такі рішення. Раніше схожу заяву зробив і міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів.

За словами Шмигаля, за останній час збільшилася кількість госпіталізацій людей з COVID-19, а нові штами коронавірусу призводять до більш важких наслідків.

«Для місцевої влади зараз надані всі повноваження. Сьогодні керівники громад мають можливість своїми рішеннями запроваджувати посилення карантину, тому закликаю не чекати вказівок, а брати таку відповідальність на себе», — сказав Шмигаль.

Прем’єр-міністр вважає, що адаптивний карантин наразі демонструє свою ефективність. Як приклад Шмигаль наводить Івано-Франківську область, де, за його словами, завдяки обмеженням «червоної» зони ситуація із коронавірусом дещо стабілізувалася.

Очільник уряду нагадав, що в разі запровадження обмежень «червоної» зони у більшості регіонів уряд введе локдаун по всій країні.

Нагадаємо, напередодні, 16 березня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов теж закликав місцеву владу не чекати вказівок з Києва й самостійно посилювати карантин.

 

Джерело: Громадське Телебачення

Схожі публікації