Дениски більше нема, хай ці кошти допоможуть іншим онукам — бабуся загиблого в Олександрії військового віддала волонтерам гроші, які збирала на його весілля

Дениски більше нема, хай ці кошти допоможуть іншим онукам — бабуся загиблого в Олександрії військового віддала волонтерам гроші, які збирала на його весілля

Бабуся 25-річного Дениса Карпенка, що загинув від ракетного обстрілу аеродрому в Олександрії, передала волонтерам гроші, які відкладала на його весілля.

Цією зворушливою історією поділилась у фейсбуці керівниця координаційного центру волонтерів Олександрії, волонтер Ірина Кабанова.

Цитуємо її пост, повний співчуття, гордості й вдячності:

«Серце карається від болю!!!! Прийшла наша Віра Вовк дорогенька наша Віра Олександрівна. Та наша Вірочка Олександрівна, яка пекла, смажила, варила, в’язала, шила, збирала допомогу на фронт нашим Захисникам. Не дивлячись на свою хворобу, вона продовжувала турбуватися про інших синів, доньок, онуків. Сьогодні вона принесла гроші, що збирала на свадьбу онукові!!!

«Дениски більше нема, весілля не буде. Хай ці кошти допоможуть іншим онукам!!!!» ДЕНИС КАРПЕНКО, загинув 15.04.22 на олександрійському аеродромі!

Я низько вклоняюся вам! Скільки ж усього вона віддала іншим дітям на фронт, а свій загинув поруч. Дякуємо вам за онука! Пам’ять про нього назавжди залишиться з нами!!! Не можу добрати слів, які б могли розрадити таке горе. А чи вони існують взагалі ті слова?????

Біль, розпач!!!!! Наші співчуття!»

Нагадаємо, містяни на колінах проводжали захисників, що загинули 15 квітня від ракетного обстрілу аеродрому.

Схожі публікації