Депутати облради виділили 10 мільйонів для інфекційного відділення

Депутати облради виділили 10 мільйонів для інфекційного відділення

Під час внесення змін до обласного бюджету в ході сесії обласної ради 17 червня була підтримана пропозиція щодо виділеня 10 мільйонів гривень на придбання кисневого обладнання для інфекційного відділення Олександрійської центральної міської лікарні.

Відповідну пропозицію на розгляд депутатів внесла бюджетна комісія обласної ради. 10 мільйонів гривень в якості дотації бюджету Олександрійської громади підуть на придбання обладнання та оснащення інфекційного відділення, в якому триває капітальний ремонт.

Прийняттю рішення передувало тривале обговорення, проте зрештою, більшістю голосів пропозицію підтримали. “За” проголосували 38 депутатів з 58 зареєстрованих.

Кошти спрямують на виготовлення проєктно-кошторисної документації та виконання робіт з установки кріоциліндрів та киснепроводу для забезпечення киснем відділень центральної міської ради.

Киснева станція потрібна для забезпечення пацієнтів, хворих на COVID-19 та вірусні пневмонії. Тим паче, що Олександрійська лікарня визнана опорною і обслуговує територію, на якій проживає 220 тисяч жителів.

Це важливо у світлі того, що вже у серпні прогнозується чергова хвиля пандемії коронавірусу.

Джерело: В об’єктиві

 

Схожі публікації