Держава гарантуватиме гроші, накопичені за договорами страхування життя

Держава гарантуватиме гроші, накопичені за договорами страхування життя

Стратегією розвитку фінансового сектору на наступні 5 років передбачено запровадження системи гарантування вкладів українців у страхових компаніях за договорами страхування життя.

Про це повідомляє прес-служба Національного банку.

Окрім цього, планується запровадити систему гарантування вкладів учасників кредитних спілок. «До кінця 2022 року регулятори планують створити систему гарантування вкладів членів кредитних спілок та гарантування виплат за договорами накопичувального страхування життя», — повідомляють у Нацбанку.

Там також планують до кінця 2020 року зобов’язати банки надавати повну та правдиву інформацію про свої продукти, а до кінця 2021 року поширити це правило на решту фінансових компаній.

«До кінця 2020 року регулятори планують затвердити порядок використання QR-коду для переказу коштів. До кінця 2024 року планується впровадити нові моделі дистанційної ідентифікації та верифікації клієнта», — повідомляють у Нацбанку цілі стратегії розвитку фінансового сектору.

Зазначимо, що наразі держава гарантує лише депозити у банках на суму, яка не повинна перевищувати 200 тисяч гривень. Це означає, що навіть у разі банкрутства банку вкладник отримає свій депозит у розмірі до 200 тисяч гривень включно.

Джерело: УНІАН

Схожі публікації

2 Comments

Avarage Rating:
 • 0 / 10
 • Роман , 24.01.2020 @ 01:31

  Теперь это будет ещё одна из гарантий и так самого надёжного инструмента создания капитала опираясь и на поддержку государства. А в реальности, сейчас, — страховые компании, по закону, обязаны иметь свои страховые резервы которые превышают на 5% сумму от их обязательств перед всеми клиентами, иначе отберут лицензию.
  Ну и плюсом будет вековая история в мире, так как это долгая инвестиция, не на год, не на два. И добавляет уверенности глобальность мирового контроля разными инструментами аудиторства, рейтингов и перестрахования. Так что правильный выбор я сделал))

  Спасибо за статью Видно, что тема для населения интересная, трафик идёт, много перепостов у меня на странице и у вас на сайте лайков больше чем в других статьях в среднем х10

  • Иван , 24.01.2020 @ 15:50

   А где Вы видите лайки и перепосты? Было-бы неплохо увидеть Вашу страничку. Не скромничайте, дайте линк.

Коментарі закрито