«Десна» — «Олександрія» 2:0

«Десна» — «Олександрія» 2:0

1.12.2019 о 14.00 на стадіоні ім. Ю. Гагаріна (Чернігів) ФК Олександрія зіграла з «Десною».

В 16 турі зійшлися принципові суперники: і «Десна» і «Олександрія» є одними з лідерів в цьому сезоні і ведуть боротьбу за місце в зоні єврокубків. В турнірній таблиці команди йдуть пліч-о-пліч, маючи однакову кількість набраних очок — по 27. Ця зустріч може стати можливістю для однієї з команд підтвердити свою перевагу і закріпитися серед кращих команд .

Непоганий темп гри з початку поєдинку задають господарі поля, на перших секундах вже створюючи небезпечний момент у воріт олександрійців. Міг відзначитися Хльобас, його удар блокує Паньків.

Вже на 3 хвилині відповідь футболістів «Олександрії»: стрімка атака, прохід  Лучевича і удар майже з лінії штрафного майданчика, голкіпер відбиває м’яч на кутовий.

Перші 10 хвилин позаду. Обидві команди обмінюються напівмоментами, обидві грають агресивно, але дуже багато браку при передачах. Більш переконливішими виглядають гравці «Десни». Поки що «містяни» вимушені захищатися практично всім складом.

На 19 хвилині помилка захисників «Олександрії» на своїй половині поля майже на стала фатальною. Хльобас перехоплює м’яч і сильно б’є з далеку. Паньків на місці.

Вже за дві хвилини швидка контратака господарів, і знову момент у Хльобаса, який, увірвавшись в штрафний майданчик гостей, пробив з-під захисника. Голкіпер все бачить і фіксує м’яч у руках.

«Олександрія» пішла в атаку, змушуючи захисників «Десни» понервувати у власному штрафному майданчику. На 25 хвилині Литовка рятує команду після дальнього удару Безбородька в лівий нижній кут.

Час летить швидко, 30 хвилин позаду. Територіальна перевага за господарями, хоча більше гострих моментів створюють олександрійці.

На 36 хвилині «Олександрія» проводить чергову атаку. Пашаєв робить навіс в штрафний майданчик, Безбородько в падінні пробиває, однак ще до його спроби арбітр зупинив гру. Банада порушив правила.

Вже за дві хвилини все той же Безбородько пробиває з-за меж штрафного майданчика. Імереков прийняв загрозу на себе.

Перерва.

На перших секундах другого тайму атака господарів призводить до голу: Хльобас увірвавшись до штрафного майданчику, після передачі Картушова, пробиває в лівий нижній кут. Паньків безсильний. 1:0.

Пропустивши, олександрійці пішли в атаку. Але моменти поки що не приносять бажаного результату. Гравці «Десни» не відсиджуються в захисті, навпаки, вони налаштовані на закріплення успіху: швидкі контратаки чернігівців вкрай небезпечні.

Черговий момент у «Десни» виникає на 50 хвилині. Філіппов пробив низом  з центру штрафного майданчику. Серія рикошетів і м’яч дістається Паньківу.

На 60-ій хвилині Юхим Конопля в центрі чужого штрафного майданчика поборовся за верховий м’яч, після чого віддав пас на Філіппова, який без перешкод розстріляв Паньківа. 2:0.

«Олександрія» виглядає розгубленою. Поки що гостям в атаці нічого не вдається.

На 73 хвилині хороший момент у «Олександрії»: Безбородько пробив з центру штрафного майданчика суперників після передачі низом від Лучкевича з правого флангу, але м’яч пройшов поруч із штангою.

Останні хвилини матчу. «Десна» віддала ініціативу супернику. Олександрійці намагаються забити хоча б один гол, але всі спроби марні. В завершальній стадії нічого не виходить.

Фінальний свисток Арановського фіксує перемогу господарів поля 2:0.

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації