Деталі з улюблених фільмів, на які ми не звертали уваги

Деталі з улюблених фільмів, на які ми не звертали уваги

Є такі фільми, які ми вже знаємо напам’ять, але все одно готові переглядати знову і знову. І тільки самі уважні глядачі зможуть виявити в них що-небудь новеньке, наприклад невеликий кіноляп.

Ми переглянули радянські стрічки і знайшли кілька цікавих недоліків, допущених кіношниками. І все-таки, думаємо, ви з нами погодитеся: цим фільмам можна пробачити що завгодно.

Карнавал

Пам’ятаєте сцену, де героїня Ірини Муравйової тренує дикцію за допомогою горіхів? Якщо придивитися, то на задньому плані можна побачити як причаївся за телефонною будкою працівник кіно: чоловік трясе гілку дерева, щоб листя красиво падало в кадрі.

Зверніть увагу на тюльпани: спочатку їх показують зів’ялими, а при зміні ракурсу квіти тут же випрямляються. Чудеса, та й годі!

Девчата

Майже що легендарна сцена, де Тося зробила собі величезний бутерброд з половини батона. Зверніть увагу на банку згущеного молока: при зміні ракурсів вона раз у раз «стрибає» по столу в різні місця.

Сцена ближче до кінця фільму, де Тося і її сусідки сидять за столом. На задньому плані на ліжку добре видно гітару, але ракурс змінюється — і ось гітара несподівано виявляється на стіні.

 

Вокзал для двоих

Коли Платон йде до поїзда, ми бачимо на платформі жінку в червоній сорочці. В цей же час героїня Гурченко йде по мосту і принаймні 3 рази зустрічає ту ж саму жінку.

Приключения Шерлока Холмса и доктора Ватсона

При відтворенні атмосфери колишньої епохи складно встежити за всіма деталями. Ось і творці серіалу проморгали: в сільській місцевості Англії ХХ століття ще не було електрифікації, а в містах не лежав асфальт.

У серії «Знайомство» Холмс і Ватсон приїжджають поглянути на будинок Ройлоттів. Навколо ще досить багато зелені і листя. Але коли нам показують сам будинок, стає очевидно, що навколо будівлі стоять голі дерева без єдиного листочка. Здається, ці сцени знімали в різні пори року.

Ну, погоди!

Аніматори всенародно улюбленого мультфільму залишили безліч недоліків. Наприклад, в цій серії поличка на стіні каюти загадково зникає, а потім знову з’являється.

На гітарі у вовка кількість струн раз у раз змінюється.

Звичайно, всі ці невеликі ляпи не змусять нас розлюбити улюблені картини, а скоріше надихнуть переглянути їх ще разок.

Схожі публікації