“Динамо” оштрафували на півмільйона за бійку, яке влаштували ультрас на матчі з “Олександрією”

“Динамо” оштрафували на півмільйона за бійку, яке влаштували ультрас на матчі з “Олександрією”

Київське “Динамо” оштрафовано за неналежну поведінку фанатів на матчі “Динамо” – “Олександрія”, де на трибунах київські ультрас побили звичайних уболівальників. Про це 23 вересня повідомляє офіційний сайт УАФ.

Комітет покарав київський клуб, який був господарем матчу і не забезпечив порядок і безпеку на трибунах, на 500 тисяч гривень. Наступні два домашні матчі «Динамо» має провести з частково закритими секторами – 41-м і 43-м, де зазвичай базуються фанати. Крім того, столична команда умовно покарана однією домашньою зустріччю без глядачів з випробувальним терміном до кінця сезону 2021/22.

Бійка між ультрас “Динамо” і глядачами відбулася в суботу, 18 вересня, під час матчу Прем’єр-ліги України “Динамо” – “Олександрія”. Одна з глядачок повідомила в ФБ, що ультрас зробили зауваження через піротехніку. Згодом видання “Трибуна” опублікувало фото, надане постраждалим, у якого виявилася зламана рука в результаті нападу ультрас.

19 вересня на сайті київського клубу з’явилася заява із засудженням “хуліганських дій групи уболівальників щодо глядачів матчу”. В “Динамо” розповіли, що ультрас перебували в фанатському секторі #41, а глядачі – в секторі #37, і пообіцяли співпрацювати з правоохоронцями. Фото і відеоматеріали керівництво стадіону і клубу надали поліції.

Джерело: КП в Україні

Схожі публікації