«Динамо» оштрафували на півмільйона за бійку, яке влаштували ультрас на матчі з «Олександрією»

«Динамо» оштрафували на півмільйона за бійку, яке влаштували ультрас на матчі з «Олександрією»

Київське «Динамо» оштрафовано за неналежну поведінку фанатів на матчі «Динамо» — «Олександрія», де на трибунах київські ультрас побили звичайних уболівальників. Про це 23 вересня повідомляє офіційний сайт УАФ.

Комітет покарав київський клуб, який був господарем матчу і не забезпечив порядок і безпеку на трибунах, на 500 тисяч гривень. Наступні два домашні матчі «Динамо» має провести з частково закритими секторами — 41-м і 43-м, де зазвичай базуються фанати. Крім того, столична команда умовно покарана однією домашньою зустріччю без глядачів з випробувальним терміном до кінця сезону 2021/22.

Бійка між ультрас «Динамо» і глядачами відбулася в суботу, 18 вересня, під час матчу Прем’єр-ліги України «Динамо» — «Олександрія». Одна з глядачок повідомила в ФБ, що ультрас зробили зауваження через піротехніку. Згодом видання «Трибуна» опублікувало фото, надане постраждалим, у якого виявилася зламана рука в результаті нападу ультрас.

19 вересня на сайті київського клубу з’явилася заява із засудженням «хуліганських дій групи уболівальників щодо глядачів матчу». В «Динамо» розповіли, що ультрас перебували в фанатському секторі #41, а глядачі — в секторі #37, і пообіцяли співпрацювати з правоохоронцями. Фото і відеоматеріали керівництво стадіону і клубу надали поліції.

Джерело: КП в Україні

Схожі публікації