Директором Кременчуцького льотного коледжу став бойовий пілот з  Олександрії

Директором Кременчуцького льотного коледжу став бойовий пілот з Олександрії

4 листопада, у Кременчуцькому льотному коледжі ХНУВС представили нового директора -Руслана Яковлєва, діючого пілота 5 класу, повідомляє сайт льотного коледжу.

Цього ж дня відбулося спілкування новопризначеного директора та проректора університету з представниками засобів масової інформації.

Новообраний директор Руслан Яковлєв на запитання, на що звертатиме увагу в першу чергу на новій посаді, відповів, що має відбутися навчання авіаційного персоналу всіх напрямків, а також важливо отримати сертифікацію аеродрому на польоти, аби льотчики-випускники могли перейти до відповідних структур і виконувати польоти. Серед завдань – посилити кадровий потенціал, долучити нових спеціалістів науково-педагогічного складу.

Довідка: Полковник Руслан Петрович Яковлєв у 1995 році закінчив Кременчуцький льотний коледж, далі – Кіровоградьку державну льотну академію, маючи 55 годин нальоту на вертольоті Мі-2 та 30 годин — на Мі-8. 22 роки прослужив у Збройних Силах України. Служив командиром Олександрійської військової частини Нацгвардії №2269.

18 квітня 2019 року пішов у запас. З 2014 до 2018 року брав участь в АТО, працював пілотом з бойовими вильотами, возив генерала Сергія Кульчицького, виконував бойові завдання. Льотчик нагороджений відзнаками Міністерства внутрішніх справ – нагрудним знаком «За відзнаку в службі» та власною вогнепальною зброєю.

 

 

 

Джерело: Голос Громади

Схожі публікації