Дискаунтер «Варто» розширює мережу в Олександрії

Дискаунтер «Варто» розширює мережу в Олександрії

Мабуть, вже кожний житель Олександрії був в новому дискаунтері «Varto», а хто не був обов’язково завітайте.

Наш експерт теж встигла оцінити новий дискаунтер. І ділиться своїми враженнями — споживача і фахівця.
-Звичайно, мене як споживача ціни приємно вразили. За багатьма позиціями вони в рази нижче, ніж в інших магазинах.
І асортимент дуже широкий, є свіжа випічка, фрукти, овочі. В продажу є заморожені продукти, риба, консерви, також є свіже м’ясо, не заморожене, а охолоджене.

А як смачно пахнуть крильця, та гомілки гриль, так і манять ароматом. Є своя пекарня, тому завжди в наявності свіжа випічка та хліб власного виробництва.
Якщо змерз, можна зігрітися свіжозмеленою, смачною кавою. Кавова машина інтуїтивно зрозуміла та легка в управлінні.

Інтер’єр магазину виглядає презентабельно та стильно. Проходи широкі, є де розминутися. У більшості клієнтів ставлення до походів в магазин давно вже сформувалося. Зараз це своєрідний event. Шопінг повинен приносити задоволення. А тут один великий кайф — в тому, що ти купуєш товар дуже вигідно, та отримуєш естетичне задоволення.
По червоним цінникам-підказкам можна зорієнтуватися, який товар придбати з максимальною вигодою для себе.
Також я помітила стопери, та поцікавилась в персоналу, що вони маркують, як виявилось на товар, який позначений спеціальним стопером на другу одиницю діє акція мінус 20, 30, 40 або навіть 50%.
Тому хто шукає вигоду, ці пропозиції точно стануть у пригоді.
Виявилось, що мережа «Varto», буде розширюватись та очікується нове відкриття за адресою проспект Соборний, 122 а ТЦ «Гірняк». Вважаю це дуже спростить закупи перед новорічними святами, я зможу не тільки зробити вигідні покупки, а й отримати подарунки чи приз. Ще й зекономлю час бо в черзі стояти не треба, бо є каси самообслуговування.

Схожі публікації