Дiвчина з Олександрійщини знайшла себе у вiйськовiй службi

Дiвчина з Олександрійщини знайшла себе у вiйськовiй службi

У життi молодої мешканки Олександрiйського району Яни  так склалися обставини, що одразу пiсля закiнчення школи, довелося шукати роботу. У зв’язку з тим, що молода дiвчина не мала професiйної освiти та проживала в сiльськiй мiсцевостi, пiдходящих вакансiй не було. Тож порадившись iз родиною, вирiшила пiдписати контракт на проходження вiйськової служби у Збройних Силах України.

Про це розповiли у пресслужбi Олександрiйського мiськрайонного центру зайнятостi.

Пройшовши всi пiдготовчi етапи вiдбору кандидатiв на вiйськову службу, дiвчина була направлена до вiйськової частини А1872, на посаду оператора iнформацiйно-комунiкацiйних мереж. Вiд самого початку вiйськової служби, дiвчина зрозумiла, що у такий складний для країни час, вона зробила правильний вибiр.

“Три роки промайнули для мене швидко, i вже пiсля закiнчення строку контракту, вже в статусi учасницi бойових дiй, я повернулася до рiдного села, в якому на жаль, з того часу, нiчого не змiнилося – роботи як не було, так i немає”, – дiлиться спогадами дiвчина.

Але Яна завжди була оптимiстом, тому навiть i не думала опускати руки. По допомогу в працевлаштуваннi дiвчина звернулася до Олександрiйського мiськрайонного центру зайнятостi.

Пiд час спiлкування з безробiтною кар`єрний радник зрозумiв, що на свiй молодий вiк дiвчина є органiзованою, дисциплiнованою та виваженою в своїх рiшеннях.

Спiльно з кар‘єрним радником Яна намагалася реалiзуватись у цивiльному життi, проте думки про вiйськову службу її не полишали. За перiод перебування на облiку як безробiтної, дiвчина активно брала участь у рiзнопланових заходах, у т.ч., що орiєнтують безробiтних на вiйськову службу. Дiвчина зрозумiла, що вiйськова служба була i є важливою частиною її життя, тож вирiшила пiдписати черговий контракт.

Сьогоднi двадцятидворiчна дiвчина несе службу у тiй же вiйськовiй частинi А1892 на посадi старшого оператора вузла зв’язку.

 

Джерело: Златопіль

Схожі публікації