Для особливих діток у Новій Празі створили інклюзивну групу

Для особливих діток у Новій Празі створили інклюзивну групу

Діти Новопразької об’єднаної громади з особливими освітніми потребами зможуть розвиватися та навчатися разом з однолітками у дитячому садочку. З 1 липня у Новопразькій ОТГ розпочала роботу перша у громаді інклюзивна група.

Інклюзивна група працює у Новій Празі на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) «Сонечко». Для роботи з особливими дітьми у дитячому садку додали ще одну посаду – асистента вихователя. Двоє дошкільнят з особливими освітніми потребами вже спробували переваги навчання у цій групі.

Відкриття інклюзивної групи дає можливість дошкільнятам з особливими потребами відчувати себе частиною дитячого колективу, рости, гратися та готуватися до школи разом з однолітками. Разом з тим вони можуть одержати у садочку додаткові освітні послуги, зокрема, відвідувати корекційно-розвиткові заняття із вчителем-дефектологом. А діти, які особливих потреб не мають, навчаються змалечку поважати, підтримувати та допомагати своїм одногрупникам.

Окрім того, відкриття групи дає можливість додатково залучити кошти державної субвенції для надання підтримки дітям з особливими освітніми потребами вже у цьому році.

 

Джерело: НОВОПРАЗЬКА ОБ’ЄДНАНА ГРОМАДА

Схожі публікації