Для випускників колегіуму пролунав останній дзвінок

Для випускників колегіуму пролунав останній дзвінок

18 травня, у колегіумі пролунав останній дзвінок, щоправда не для всіх учнів, а лише для одинадцятикласників, що пов’язано із цьогорічним графіком ЗНО, яке стартує вже 21 травня. Урочистості для випускників у новому форматі у найближчі дні проведуть в усіх навчальних закладах міста.

Останній шкільний урок для випускників Олександрійського колегіуму почався незвичайно. У класі напівтемрява, замість парт – крісла-мішки, а стіна слугує величезним екраном. На ньому з’являються кадри, що занурюють у спогади про одинадцять років навчання.

Класний керівник дає важливі настанови і випускники з квітами йдуть знайомими кабінетами навчального закладу, аби висловити слова подяки викладачам. Вже на подвір’ї одинадцятикласників оплесками зустрічають першачки, батьки, гості,а також фото- і відеооператори. Цьогоріч колегіум випускає 3 класи – це 68 юнаків та дівчат.

До присутніх звертається нинішнє керівництво закладу, а також Олександр Авраменко, який ще місяць тому був директором колегіуму, а нині обіймає посаду начальника міського управління освіти.

Після урочистої частини випускники та їх батьки танцюють традиційний шкільний вальс. І нарешті настає довгоочікувана і водночас сумна мить – лунає останній дзвінок. Цей звук свого роду сигнал переходу у доросле і відповідальне життя. А перший важливий іспит випускники складатимуть вже за кілька днів – з 21 травня стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання. Адже від результатів ЗНО у значній мірі залежатиме їх майбутня доля.

Джерело: В об’єктиві

 

Схожі публікації