До бюджетів Кіровоградщини надійшло близько 75 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

До бюджетів Кіровоградщини надійшло близько 75 мільйонів гривень податку на нерухоме майно

Протягом січня-жовтня до місцевих бюджетів Кіровоградщини надійшло 74,8 млн грн податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, інформує З перших уст.

Ця сума перевищила надходження за аналогічний період 2020 року на 13,4 млн гривень або 21,7 відсотка. Індикативний показник виконано на 102,2 відсотка. Зокрема, юридичними особами сплачено 58,7 млн грн, фізичними особами – 16,1 млн гривень.

Протягом жовтня надійшло 14,3 мільйона гривень. Про це поінформував начальник головного управління ДПС у Кіровоградській області Олександр Дозорець.

«Ставки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, для об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості, що перебувають у власності фізичних та юридичних осіб, встановлюються за рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, залежно від місця розташування (зональності) та типів таких об’єктів нерухомості у розмірі, що не перевищує 1,5% розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня звітного (податкового) року, за 1 кв. метр бази оподаткування», – нагадав посадовець.

Відповідно до пп. 266.10.1 ст. 266 Податкового кодексу України, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, сплачується:

а) фізичними особами — протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

б) юридичними особами — авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

Схожі публікації