До Дня Перемоги колектив ПК «Світлопільський» готує театралізований концерт

До Дня Перемоги колектив ПК «Світлопільський» готує театралізований концерт

«Я пам’ятаю цей день. Він особливий не тільки для мене. Я був наче янгол, що прилетів у цей світ. Той день подарував мені надію на світле майбутнє, зігрів добротою. Раніше я не знав, що таке війна. Точніше, я уявляв, що таке війна. Але я не знав, що таке війна»…

Ці слова відкривають нову постановку «День, коли закінчилась війна», яку незабаром олександрійці побачать на сцені ПК «Світлопільський». Її сценарій міг би стати основою для вражаючого фільму або навіть серіалу.  До Дня Перемоги творчий колектив Палацу культури «Світлопільський» готує грандіозний театралізований концерт, який не залишить байдужим нікого. Історія кохання, відбиток війни на долях людей, те велике, що живе у серці і залишається, незважаючи на випробування і відстані – вічні цінності, які війна, як лакмусовий папір проявляє у людських душах.

Як змінюється людина під впливом обставин. Як речі стають важливими, а світогляд змінюється, коли на кону стоять життя і смерть. Як інстинкт самозбереження включає захисні механізми і змушує сприймати жахливі речі інакше.

Все це – у новій театралізованій програмі, що виходить далеко за межі концерту: «День, коли закінчилась війна». У ній задіяні творчі колективи ПК «Світлопілський» та інші талановиті олександрійці різного віку.

У саме серце: новий проєкт ПК «Світлопільський»

«9 Травня — найдорожче для мене свято, найулюбленіше. У мене до нього особливе ставлення. Змалечку цікавлюся історією Великої Вітчизняної війни. У дитинстві побував у Бабиному Яру, і був вражений трагедію Хатині, — розповів  автор ідеї, сценарію і режисер  нової постановки – директор ПК «Світлопільський»  Дмитро Клюєв. – Завжди переймався трагічними долями людей, яким довелося пережити війну. Щороку з’являються все нові, раніше невідомі факти про події тих років. Ця тема невичерпна. У мене була давня мрія: нові масштабні театралізовані постановки, присвячені Дню Перемоги. Цьогоріч вона здійснилася. Дякую, що підтримала міська влада, відгукнулися колектив ПК «Світлопільський» і творчі олександрійці, долучилися спонсори. Ми домовилися з нашим колективом: 9 Травня працюватимемо усі і зробимо цей день незабутнім. Ідеї, напрацювання, нові напрямки – все це ми розробляємо разом. Створюються незвичайні декорації. Глядач побачить те, чого не бачив раніше».

Байдужих точно не буде. Будуть бриніти найпотаємніші струни душі, народжуватися глибокі емоції, з’являтимуться сильні враження,  мурахи шкірою, навіть сльози. Сюжет про ті часи, герої, образи, характери… Навіть слова добирали не пафосні, а прості і зрозумілі кожному. І від цієї простоти усі події набувають більш виразного звучання і сприймаються яскраво і гостро.

Отже, 9 травня о 14.00 і о 17.00 – театралізований концерт у ПК «Світлопільський» «День, коли закінчилась війна». Ціна квитків – від 50 до 100 гривень. Телефони для довідок: (095) 832-34-27, (098)922-84-45.

Джерело: Портал Zametka

Схожі публікації