Документи на субсидію треба нести до ЦНАПу

Документи на субсидію треба нести до ЦНАПу

Оформленням і переоформленням всіх державних соціальних допомог в Олександрії тепер займаються спеціалісти ЦНАПу. А приймають громадян з 1 червня вони безпосередньо у приміщенні адмінустанови (перший поверх будівлі Олександрійської міської ради). Про це  повідомила начальниця управління дозвільно-погоджувальних процедур Світлана Яременко.

До 1 червня прийом громадян проводили в управлінні соцзахисту на Шевченка. За неповний місяць, що приймають у приміщенні центру, вже обробили майже 2 тис. заяв. Прийом громадян здійснюють за попереднім записом.

Записатися можна за допомогою онлайн-ресурсу або в адміністратора ЦНАПу.
Обслуговування проводять з використанням програми «Соціальна громада», що вимагає додаткового часу на проведення прийому. Триває він приблизно півгодини. Адже всі документи скануються і вносяться в єдину базу. Тому для оформлення допомоги, крім заяви та декларації, з собою необхідно брати паспорти всіх зареєстрованих у домоволодінні осіб, їх довідки про ідентифікаційний номер. Залежно від обставин та виду допомоги можуть знадобитися й інші документи. Про їх перелік можна дізнатися під час запису на прийом.

Не дивлячись на дещо подовжену тривалість обслуговування, у ЦНАПі запевняють, що встигнуть прийняти всіх громадян для переоформлення документів. Станом на 30 червня, талони видаються на 9 липня.

Джерело: В об’єктиві

Схожі публікації