«Друге дихання»: олександрійців запрошують на персональну виставку Тетяни Усенко

«Друге дихання»: олександрійців запрошують на персональну виставку Тетяни Усенко

1 березня 2021 року в Олександрійському міському музейному центрі ім. А.Ф.Худякової відбулося відкриття персональної виставки робіт художниці-керамістки, декоратора Усенко Тетяни Григорівни.

На виставці під назвою «Друге дихання» представлені роботи, виконані у техніці керамічна скульптура та ассамбляж. Назва виставки є символічною, оскільки уособлює не лише новий етап після тривалої перерви у творчості художниці, а й нове життя на перший погляд непотрібних речей, які Тетяна Григорівна перетворила на предмети мистецтва. Роботи Т.Г.Усенко є самобутніми і неповторними, вражають яскравими образами, нестандартністю, витонченістю, спонукають до роздумів.На відкриття виставки завітали колеги та учні Т.Г.Усенко з Олександрійської дитячої художньої школи, рідні та близькі художниці, представники творчих кіл міста. У піднесеній атмосфері заходу пролунали ліричні вірші та теплі слова.

Т.Г.Усенко народилась та виросла у м. Олександрія. Закінчивши Дніпропетровське державне художнє училище, почала працювати в Олександрійській дитячій художній школі, якій присвятила 25 років свого життя; там вона викладала новий на той час предмет – скульптуру. Саме у глині та ліпленні Т.Г.Усенко знайшла своє справжнє покликання. У творчому доробку Тетяни Григорівни понад 100 робіт, серед яких чимало малюнків, картин на ліричну тематику і, звісно, витворів з глини. Крім кераміки, Т.Г.Усенко займається живописом і монументальним розписом стін, створює панно на українську тематику, рельєфні декоративні квіткові композиції.

Виставка Т.Г.Усенко «Друге дихання» знаходиться у другому корпусі Олександрійського міського музейного центру. Ласкаво запрошуємо мешканців та гостей міста відвідати музей та переглянути виставку!

Схожі публікації