Два великих банки України нарешті об’єднаються: подробиці угоди

Два великих банки України нарешті об’єднаються: подробиці угоди

Нацбанк схвалив угоду з приєднання за спрощеною процедурою Укрсоцбанку до Альфа-банку. Про це повідомляється на сайті НБУ.

Відповідний дозвіл представлено 12 вересня згідно з Законом України «Про спрощення процедур реорганізації та капіталізації банків». В рамках даної процедури термін по приєднанню установи зменшується з 18 до 34 місяців.

В результаті реорганізації АТ «Альфа-Банк» стане правонаступником всіх прав і обов’язків АТ «Укрсоцбанк» щодо його клієнтів і контрагентів. Також Альфа-банк вступить в права за переданими йому активами і придбає боргові зобов’язання.

За інформацією, розміщеною на сайті Укрсоцбанку, завершити операцію по злиттю фінустанови мають намір 15 жовтня 2019 року. У зв’язку з реорганізацією банк звернув увагу клієнтів на очікувані зміни в договірних документах, реквізити для погашення кредитів, реквізити для листування та оформлення документів і т.п.

ДОВІДКА PAYSPACE MAGAZINE

Укрсоцбанк прийняв рішення припинити свою діяльність як юридична особа і приєднається до Альфа-Банку за спрощеною процедурою. Про це стало відомо з повідомлення прес-служби Укрсоцбанку. Під час Загальних зборів акціонерів Альфа-Банку 10 серпня 2019 року було прийнято рішення про злиття Альфа-Банку і Укрсоцбанку за спрощеною процедурою. Відзначимо, що обидва банки є членами міжнародної банківської групи ABH Holdings S.A. В результаті такого злиття банки мають намір створити єдиний надійний і фінансово стабільний приватний комерційний банк.

Джерело

Схожі публікації