Дві нелегальні заправки виявили в Олександрії

Дві нелегальні заправки виявили в Олександрії

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України в Олександрії створено робочу групу з протидії нелегальному обігу пального.

За інформацією управління економіки минулого тижня було проведено перевірки 23-х авто- і газозаправних станцій на предмет дотримання вимог чинного законодавства.

За двома адресами виявлено нелегальні заправні пункти, власники яких уникали перевірок та неодноразово не допускали до обстежень робочу групу.На чотирьох АЗС були відсутні сертифікати використання газового модулю.На одній станції робочій групі не надали документи про офіційне працевлаштування.

Ще за однією адресою виявлена автоцистерна, яка раніше використовувалася для торгівлі скрапленим газом. При проведенні перевірки діяльність з обігу пального не здійснювалася.
За інформацією голів села Звенигородки і селищ Пантаївки та Олександрійського в даних населених пунктах відсутні нелегальні АЗС.

Більш детальну інформацію направлено до міських контролюючих служб та місцевих органів виконавчої влади для вжиття ними термінових заходів згідно наданих владних повноважень.

 

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації