Екс-керівництво «Кіровоградгазу» назловживало більш ніж на 50 млн грн

Екс-керівництво «Кіровоградгазу» назловживало більш ніж на 50 млн грн

Управління стратегічних розслідувань у Кіровоградській області Національної поліції розпочало кримінальне провадження через зловживання службовим становищем колишнім керівництвом «Кіровоградгазу» впродовж 2017-2019 років на 53,7 мільйона гривень.

Згідно з даними, у «Кіровоградгазі» відбулася перевірка фінансово-господарської діяльності. Зокрема, джерела повідомляють про факти неправомірного встановлення колишнім керівництвом компанії собі премій до зарплат у 2017-2019 роках на суму понад 12,7 млн грн.

«Екс-посадовець «Кіровоградгазу» уклав без проведення торгів більше сотні угод, придбав неповірені лічильники газу та порушував платіжні регламенти, чим завдав товариству збитків на суму понад 41 млн грн. По цій інформації ведеться досудове розслідування», – також зазначили джерела.

У газопостачальній компанії на умовах анонімності  повідомили, що результати аудиту стали відомі наприкінці лютого – початку березня.

Нагадаємо, влітку 2017 року на позачергових зборах акціонерів «Кіровоградгазу» від посади голови наглядової ради ВАТ відсторонили Ігоря Вороніна, якому, за даними «Української правди», через «Фінлекс-інвест» належить 27% акцій товариства. Тоді ж з посади голови правління ВАТ зняли близького Вороніну Ігоря Ященка. На чолі «Кіровоградгазу» рішенням НАКу опинився Олександр Гладкий, а наглядову раду очолив Олег Діденко.

24 грудня Наглядова рада «Кіровоградгазу» припинила повноваження голови правління компанії Олександра Гладкого. А за кілька днів компанію на Кіровоградщині очолив екс-заступник голови ОДА Сергій Осінський.

51% акцій ВАТ «Кіровоградгаз» належить НАК «Нафтогаз України».

 

Джерело: CBN

Схожі публікації