Електронні паспорти у «Дії» стали офіційними документами

Електронні паспорти у «Дії» стали офіційними документами

Україна стала першою країною в світі, де можна користуватись електронними паспортами без фізичного аналогу.

Кабінет міністрів України ухвалив постанову, якою визнав офіційними документами електронні паспорти в урядовому застосунку “Держава і я”.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у своєму Facebook.

“Маємо добрі новини – Уряд схвалив постанову про електронні паспорти у застосунку “Дія”. Відтепер паспорти у смартфоні офіційно є цифровими аналогами паперових документів. Зараз понад 14 тис. українців тестують е-паспорти, а незабаром вони будуть доступні кожному у мобільному застосунку “Дія”, – йдеться у повідомленні.

Там також зазначили, що Україна стала першою країною в світі, яка дозволяє користуватися електронними паспортами без надання паперового або пластикового аналогу.

“В умовах карантину це стає особливо актуальним, адже е-паспорти можна буде використовувати для посвідчення особи, якщо вас зупинить поліція. А також на пошті, під час отримання посилок, листів та під час придбання алкоголю чи тютюну для підтвердження досягнення повноліття”, – повідомили у Мінцифри.

Електронні паспорти можна буде застосувати і після карантину під час поїздок залізничним або повітряним транспортом всередині країни, під час медичного обслуговування та банківських операцій, а також під час отримання адміністративних послуг.

 

Джерело: ТСН

 

Схожі публікації