«Файно маркет» фаворит містян в голосуванні «Народний бренд 2019»

«Файно маркет» фаворит містян в голосуванні «Народний бренд 2019»

Нещодавно закінчився конкурс «Народний бренд 2019» який проходив на сайті https://brand.20.ua/kr більш ніж 6000 жителів віддали свої голоси за компанії, які наполегливо працювали, дивували сервісом, та клієнтоорієнтованістю. 

В номінації «Супермаркети, магазини» перше місце безперечно отримала мережа «Файно маркет» обігнавши національні, великі мережі зі значним відривом.

Ми взяли інтерв’ю в керівника відділу маркетингу Алли Зленко та запитали, як локальна мережа йшла до цієї нагороди, як отримала визнання та лояльність жителів міста та області.
Вона розповіла — що мережа активно розвивається, і дуже приємно, що люди помічають це.

«Файно маркет» для багатьох вже став Вибором №1 і асоціюється з добрими враженнями від купівлі та сервісу. Це доброзичливість, що зближує сусідів і об’єднує містян. Це добре українське слово, що означає «приємний, гарний», і саме такими компанія хоче бачити кожне місто та село, де розташовані їх супермаркети.
Компанія почала з редизайну всіх деталей магазину — від логотипа до побудови дизайн системи, що підкреслює ідею добросусідства.
Нова комунікація мережі не спрямована суто на висвітлення низьких цін в магазинах. Головна мета — познайомити сусідів один з одним. «Файно маркет» щиро вірить у зв’язки з ближніми, що роблять життя цікавішим.
Це тільки початок.
Компанія мріє, щоб доброзичливість та взаємодія перетворились на норму, і тому починає з себе. Вже в цьому році буде оновлена програма лояльності, аби купувати було зручніше, а заощаджувати — простіше.
Тому мережа «Файно маркет» отримала нагороду на прихильність покупців, завдяки праці персоналу, постійному вдосконаленню, широкому вибору товарів, та вигідним акційним пропозиціям.

Схожі публікації