Фільму «Один вдома» виповнилося 30 років

Фільму «Один вдома» виповнилося 30 років

Фільму «Один вдома»  виповнилося 30 років! Комедія вийшла в прокат в кінотеатрах Чикаго 10 листопада 1990 року.

«Один вдома» став улюбленою новорічною історією мільйонів людей по всьому світу. Стрічка про сім’ю Маккаллістерів, які залишили сина Кевіна одного будинку на Різдво, при бюджеті $18 млн фільм заробила в прокаті майже $476,7 млн. Завдяки цьому вона увійшла до Книги рекордів Гіннеса.

 

"Один вдома", фото: кадр з фільму

Не багато шанувальників фільму знають, що офіційна емблема «Один вдома» — Кевін в крику притискає руки до обличчя — була заснована на картині Едварда Мунка «Крик». Виконавцю головної ролі Кевіна акторові Маколею Калкіну на момент зйомок було 10 років.

Будинок Маккалістерів знаходиться за адресою Лінкольн Авеню 671 в селі Віннетка в Чикаго. Приватна власність з серпня 2008 коштує близько 2,3 мільйона доларів. Його побудували в 1920-х. Дім має 5 спалень, облаштоване горище, камін, окремий подвійний гараж і оранжерею. Будинок купила сім’я 15 грудня 1988 року, яка володіє ним і сьогодні.

І, мабуть, найцікавіший факт, який пов’язує знамениту стрічку з Україною це те, що композиція «Carol Of The Bells», яка прозвучала у фільмі, є кавер-версією української народної пісні-колядки «Щедрик».

"Один вдома", фото: кадр з фільму

"Один вдома", фото: кадр з фільму

 

 

Джерело

Схожі публікації