«ФК Олександрія»: захист медиків – наше спільне завдання!

«ФК Олександрія»: захист медиків – наше спільне завдання!

ФК «Олександрія» придбав засоби захисту для медиків на суму 750 тисяч гривень. Проконсультувавшись з медиками, допомогли найнеобхіднішим: тисячі літрів антисептика, сотні захисних костюмів, захисні окуляри, щитки, респіратори, рукавички і багато іншого. Усе зібране має сертифікати якості.

22 квітня представники клубу передали чергову партію засобів індивідуального захисту лікарям. Їх отримала станція швидкої медичної допомоги в Олександрії, Знам’янська міська лікарня імені А.В. Лисенка та Кіровоградський обласний госпіталь ветеранів війни.

Медики кажуть: засобів індивідуального захисту постійно бракує, адже це видатковий матеріал, який потрібен щоденно й у великій кількості. Коли до них звернулись з питанням, чого саме потребують, запропонували придбати костюми, окуляри, маски, респіратори. Це дозволить працювати з меншим ризиком для здоров’я лікарів.

Вже за кілька днів футбольний клуб передасть засоби захисту й олександрійській центральній районній лікарні. Захисні костюми отримають і медики міської лікарні Олександрії.

«Лікарі повинні бути забезпечені усім необхідним. Вони мають достатньо знань, досвіду і рішучості. А наше спільне завдання — організувати матеріально-технічну базу. Тільки так вони зможуть бути в безпеці самі, і бути ефективними для пацієнтів», — прокоментував президент клубу Сергій Кузьменко.

Нагадаємо, президент ФК «Олександрія» Сергій Кузьменко у партнерстві з компанією «Агровіста» придбали для трьох медичних закладів області апарати штучної вентиляції легенів. Це дитяча Кіровоградська обласна лікарня, обласна лікарня для дорослих та Олександрійська міська лікарня. Вартість обладнання складає понад 5 мільйонів гривень.

 

 

Джерело: ФК Олександрія

Схожі публікації