Фонд Білла Гейтса виділяє $10 мільйонів на боротьбу з коронавірусом

Фонд Білла Гейтса виділяє $10 мільйонів на боротьбу з коронавірусом

Фонд Білла і Мелінди Гейтсів оголосив, що виділяє 10 млн доларів на боротьбу з небезпечним китайським коронавірусом, що викликає новий тип пневмонії. Про це йдеться на сайті організації.

Фонд виділяє п’ять мільйонів доларів на заходи проти 2019 nCoV (так називається вірус) в Китаї. Ці кошти підуть в тому числі на роботи по виявленню та підтвердженню нових випадків, посилення безпечної ізоляції і турботу про пацієнтів, а також на прискорення розробки методів лікування і вакцин.

«Партнерами є Національна комісія охорони здоров’я і Китайський центр по контролю і профілактиці захворювань, Національний фонд природних наук Китаю і різноманітні дослідницькі інститути, пов’язані з Академією наук Китаю, університетом Сяминь і Китайською національною групою біотехнологій Sinopharm », — йдеться в повідомленні.

Ще п’ять мільйонів виділяють на допомогу Африканським центрам з контролю і профілактики захворювань.
«Ці заходи включатимуть технічну підтримку для здійснення скринінгу і лікування підозрілих випадків, лабораторне підтвердження діагнозів 2019 nCoV і безпечну ізоляцію і догляд за виявленими випадками».

Джерело

Схожі публікації