Форум «Реформа системи шкільного харчування» пройшов в Олександрії

Форум «Реформа системи шкільного харчування» пройшов в Олександрії

15 грудня на базі олександрійської школи № 10 відбувся обласний форум «Реформа системи шкільного харчування». У заході взяли участь голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна, міський голова Сергій Кузьменко, його заступниця Ірина Чемерис, голова районної державної адміністрації Ольга Коріненко, начальники відділів освіти, кухарі шкіл та дієтсестри Олександрійського району.

Під час зустрічі говорили про нові стандарти та меню, сучасні технологічні процеси, роль громад та керівників закладів освіти в успішній реалізації реформи шкільного харчування, ефективний контроль і безпеку.

«Ми повинні пояснити дітям, що таке «смачно». Це велика робота батьків, вихователів, вчителів. Влада міста також працює над тим, щоб у кожній школі діти мали можливість вибору страв. Уже проводимо роботу по облаштуванню харчоблоків сучасним обладнанням», — сказав Сергій Кузьменко. Також він додав, що влада ініціює в наступному році збільшення фінансування на харчування в освітніх закладах.

Марія Чорна, у свою чергу, зазначила: «Держава приділяє значну увагу питанню реформування шкільного харчування в закладах освіти та продовжує інвестувати кошти на зазначені цілі. Створення належних умов для безпечного харчування в закладах освіти безпосередньо залежить від систематичного навчання персоналу, який задіяний в організації шкільного харчування».

У ході форуму посадовці побували в шкільній їдальні, де не лише переглянули технології приготування повноцінного раціону, а й дегустували запропоновані страви на вибір.

Джерело: Олександрійська міська рада

Схожі публікації