Фотоконкурс для громадян від поліції

Фотоконкурс для громадян від поліції

Поліція Кіровоградщини проводить фотоконкурс «Безпека громади в Новорічні та Різдвяні свята – спільна справа». Про це повідомляє Національна поліція Кіровоградської області
Із нагоди свят оголошується конкурс зимових фото з поліцією, який проводиться з 25 грудня по 20 січня. Визначення переможців відбудеться 24 січня 2020 року.
До участі у конкурсі запрошується населення, територіальні громади та громадські об’єднання Кіровоградської області. Участь у конкурсі може бути як індивідуальною, так і колективною.
Умови фотоконкурсу:
—    розмістіть у коментарях до посту на сторінці Національної поліції у Фейсбук зимову авторську фото світлину з поліцією Кіровоградщини та поміть її хештегом #НоворічнітаРіздвянісвятазполіцієюКіровоградщини;
—    лайкніть цей пост;
—    поширте його на свою сторінку (репост має бути публічним).
Серед учасників конкурсу (тільки тих, хто розмістив фото під публікацією і зробив репост) буде обрано переможців за кількістю вподобань користувачами соціальної мережі «Фейсбук» у номінації:
—     Безпека громади в Новорічні та Різдвяні свята — спільна справа #НоворічнітаРіздвянісвятазполіцієюКіровоградщини.
Фотороботи обов’язково мають розкривати тему конкурсу. При оцінюванні матеріалів конкурсу враховується: актуальність, загальна художня виразність; оригінальність, творчий підхід.
До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).
Фотографії, які не відповідають зазначеним вимогам, не розглядаються.
Із детальним Порядком проведення фотоконкурсу «Безпека громади в Новорічні та Різдвяні свята — спільна справа».
Долучайтесь до конкурсу та отримайте Новорічний подарунок від поліції Кіровоградщини! Чекаємо на Ваші авторські фото!

Схожі публікації